Attālinātai saziņai ērti lietojams e-pieraksts

Atgādinām, ka Vidzemes slimnīcā ārstu ambulatorās pieņemšanas,  funkcionālie, endoskopiskie un radioloģiskie izmeklējumi joprojām notiek pēc pieraksta, tāpat kā pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas. Ja kāda no  pieņemšanām dažādu  iemeslu  dēļ tiek  atcelta, par to reģistratūras darbinieces sazinās ar pacientu personīgi.

Jaunajos apstākļos vēl vērtīgāka kļuvusi iespēja attālināti pieteikties pie speciālista vai uz vairākiem izmeklējumiem, izmantojot e-pierakstu – www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts/.

Ar e-pierakstu var pieteikties uz izmeklējumu vai konsultāciju  arī  Vidzemes slimnīcas Konsultatīvajā kabinetā Bastionā, struktūrvienībās Valkā un Rūjienā.

Lai pieteiktos uz elektroencefalogrāfijas (EEG), datortomogrāfijas (CT), ultrasonogrāfijas (US) vēdera dobumam, vairogdziedzerim, locītavām un mīkstajiem audiem, fibrogastroskopijas un kolonoskopijas izmeklējumiem, arvien jāzvana pa tālr. 64202601, 64202603.

Iedzīvotāji tiek lūgti izturēties atbildīgi un gadījumos, kad dažādu iemeslu dēļ nevar ierasties uz pieteikto konsultāciju vai izmeklējumu, par to paziņot, zvanot pa tālr. 64202601, 64202603, vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

Video par e-pierakstu tiešsaistē: https://youtu.be/5T3z7GXaRTs

 

Scroll to Top
Skip to content