Atcelti plānveida pakalpojumi, ierobežota ambulatorā palīdzība

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatību, kā arī 26. martā izdoto Veselības ministrijas rīkojumu, Vidzemes slimnīcā samazināta plānveida izmeklējumu un ambulatoro pakalpojumu sniegšana poliklīnikā Valmierā un Valkā.

Svarīgi – reģistratūras darbinieki personīgi sazinās ar personām, kurām ir pieteikta vizīte, izmeklējums vai operācija, lai  vienotos par  pierakstu  pārcelšanu.

Vidzemes slimnīcā veselības aprūpes pakalpojumi joprojām pieejami:

  • “Zaļā koridora” pacientiem;
  • pacientiem ar lipīgām ādas saslimšanām;
  • plaušu tuberkulozes pacientiem;
  • pacientiem pēc traumām dinamiskai novērošanai;
  • onkoloģiskiem pacientiem;
  • grūtniecēm;
  • pacientiem ar hroniskām saslimšanām;
  • personām, kurām rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana var radīt invalidizācijas risku un/vai darbaspēju zaudēšanu, arī bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana saistīta ar ievērojamu funkcionēšanas traucējumu pasliktināšanos.

Ambulatorie konsīliji tiek organizēti bez pacienta līdzdalības. Ja konsīlija lēmuma pieņemšanai nepieciešama pacienta klātbūtne, konsultācija tiek organizēta drošā vidē, lai neradītu apdraudējumu pacienta veselībai.

Informācija: atcelti plānveida pakalpojumi, ierobežota ambulatorā palīdzība – tālr. 64202601; 64202603.

Pie ieejas Vidzemes slimnīcas poliklīnikā notiek pacientu/klientu aptauja par  veselības stāvokli, ārzemju  ceļojumiem un iespējamu  kontaktu ar Covid-19 slimniekiem. Ņemot vērā infekcijas izplatības riskus, plānveida ambulatorie pakalpojumi netiek sniegti pacientiem ar elpceļu saslimšanas simptomiem.

Paciņas pacientiem atstājamas 1. stāvā pie māsu  posteņa – pirmdienās-trešdienās  plkst. 7.30-18.00, ceturtdienās un piektdienās plkst. 7.30-17.00, brīvdienās – NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā pie reģistratores.

Jau informējām – lai ierobežotu Covid-19 slimības izplatību, Vidzemes slimnīcā ir atceltas plānveida operācijas, samazināta ambulatorā palīdzība Valmierā un Valkā, aizliegti pacientu apmeklējumi, slēgts Konsultatīvais kabinets Bastionā. Neatliekamā medicīniskā palīdzība, tāpat kā līdz šim, pieejama 24/7.

Scroll to Top
Skip to content