Asinsdonoriem – no visas sirds paldies!

Šodien asinsdonorus, kas bija ieradušies Vidzemes slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā nodot asinis, sagaidīja jauks pārsteigums. Kā pateicību par asins ziedojumu Pranamat ECO sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru katram donoram dāvināja nelielu sirds formas masāžas spilventiņu, kas izgatavots Latvijā no videi draudzīgiem materiāliem.

Asins sagatavošanas nodaļas vadītāja dr. Inguna Krivicka pastāstīja, ka  šāda asins ziedošanas kampaņa Latvijā turpināsies līdz 20. septembrim. Šodienas donoru aktivitāti I. Krivicka vērtē kā labu – ieradušies pavisam 30 asinsdonori no Valmieras, Staiceles, Cēsīm, Smiltenes, Rūjienas. Kā allaž, aktīvi asins ziedotāji bijuši slimnīcas darbinieki. “Asins komponenti ir ļoti, ļoti pieprasīti”, uzsvēra I. Krivicka, “īpaši beidzamajā laikā arī mūsu slimnīcā to krājumi ātri tukšojas. Bez donoru ziedotajiem asins komponentiem daudzos gadījumos ārsti nevarētu palīdzēt smagi slimajiem pacientiem. Tāpēc esam bezgala pateicīgi katram asinsdonoram par atsaucību un aktivitāti, regulāri nesavtīgi ziedojot asinis.”

Attēlā (no kreisās): Krista Līcīte, traumatoloģijas nodaļas māsa, asinis ziedojusi 39. reizi, Mareks Vējiņš, uroloģijas nodaļas virsārsts, asinis ziedojis 65. reizi un Estere Šlendaka, NMPD ārsta palīgs, asinis ziedojusi 2. reizi

Scroll to Top
Skip to content