Aklāts sabiedrības balsojums par “Gada balvu medicīnā”

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienam piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem. Balsot var no š.g. gada 25. janvāra līdz 1. martam portālā www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina

Šogad “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta 14 nominācijās. Ikvienam ir iespēja balsot par savu kandidātu deviņās nominācijās – “Gada ģimenes ārsts 2020”, “Gada ārsts speciālists 2020”, “Gada zobārsts 2020”, “Gada ārsta palīgs 2020”, “Gada farmaceits 2020”, “Gada māsa 2020”, “Gada vecmāte 2020”, “Gada funkcionālais speciālists 2020” un “Gada slimnīca 2020”.

Tradicionāli “Gada balva medicīnā”  tiks pasniegta arī nominācijās “Gada jaunais ārsts 2020”, “Gada cilvēks medicīnā 2020”, “Gada notikums medicīnā 2020” un “Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka LĀB ekspertu vērtējums. Nominācijā “Gada docētājs 2020” par saviem mīļākajiem pedagogiem balsos Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes medicīnas studenti.

“Būt par mediķi un kalpot dzīvībai un cilvēkam gan ikdienā, gan krīzēs ir misija, ko apsolās pildīt ikviens veselības aprūpē strādājošais. Tāpēc vislielāko cieņu un pateicību šajā grūtajā laikā ir pelnījuši visi Latvijas medicīnas darbinieki, kas izrādījuši apbrīnojamu garīgo un fizisko izturību cīņā par sabiedrības veselību. Vienlaikus viņu vidū ir cilvēki – redzamie, bet visbiežāk – neredzamie varoņi, kas ar savu darbu paplašina medicīnas zinātnes un prakses robežas, ceļot arvien augstāk arī cilvēcības un humānisma latiņu. Tie ir cilvēki, kas pelnījuši saņemt “Gada balvu medicīnā”, ” uzsver LĀB prezidente Ilze Aizsilniece.

Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums “Gada balva medicīnā” šogad notiks 11. reizi un tās svinīgā ceremonija būs skatāma 27. martā kanālā TV3.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Skip to content