2022. gads Vidzemes slimnīcā sākas ar puišiem

Jaunā gada pirmais bērniņš Vidzemes slimnīcā sagaidīts 1. janvārī, plkst. 8.55, pasaulē nākot Klāvam no Valmieras novada Kocēnu pagasta.

Kā pastāstīja puisīša mamma Evija, dēls piedzimis 3960 g smags un 55 cm garš, pirmās dienas tikai paēdot un mierīgi guļot – kā tāds mazs runčuks. Ļāvis vecākiem pavadīt mierīgu Ziemassvētku vakaru (sākotnēji 24.12. bija minēts kā iespējamais dzimšanas laiks), ļāvis sagaidīt Jauno gadu  un tad līdz ar rīta gaismiņu žigli ieradies.

Klāva mamma Evija Frēliha-Jermacāne strādā Administratīvajā rajona tiesā, bet tētis Artūrs Jermacāns – AS “Valmieras stikla šķiedra”. Brāli mājās gaida 11 gadus vecais Kristers, kurš arī piedzimis Vidzemes slimnīcā.

Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, apsveicot Klāva māmiņu un neklātienē arī pārējos radiņus, teica: “Priecājamies par katru bērniņu, kuram esam palīdzējuši nākt pasaulē  un kuplināt ģimeni. Mums kā mediķiem ir vēl lielāks gandarījums, ja vecāki pie mums atgriežas atkārtoti, lai te sagaidītu arī savu nākamo atvasīti. Tāpēc turpinām darbu pie slimnīcas un dzemdību nodaļas attīstības, lai radītu māmiņām, tētiem un  jaundzimušajiem, jo īpaši viņu pirmās satikšanās laikā, draudzīgu un drošu vidi. Lai Jermacānu ģimenei stipra veselība, mīlestība un mazais brālis aug dūšīgs!”

Sveicieniem pievienojas Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: “Sirsnīgi sveicu Jermacānu ģimeni – mammu Eviju, tēti Artūru, brāli Kristeru un 1. janvārī dzimušo Klāvu! Klāvs ir 2022. gada pirmais Valmieras novada jaundzimušais. Tas ir īpašs un pat vēsturisks tituls, un liels prieks, ka ģimene ir Kocēnu pagasta patrioti. Ticu, ka Klāvs ar brāli Kristeru to turpinās. Laimi, veselību, dzīvesprieku un mīlestību Jermacānu ģimenei un ikvienam Valmieras novada jaundzimušajam un visiem iedzīvotājiem! Lai skaists un priecīgiem notikumiem bagāts gads!”

  1. gadā Vidzemes slimnīcā piedzimuši 982 bērni: 498 meitenes un 484 zēni, un bijuši 7 dvīņu pāri.

Līdz pirmdienas, 3. janvāra plkst. 15.00 Vidzemes slimnīcā bija piedzimuši 6 Jaunā gada bērni. 1. janvāra pēcpusdienā pasaulē nāca puisis no Valmieras novada Vanagu pagasta. 2. janvārī viņiem pievienojās meitenīte no Valmieras novada Kocēnu pagasta, puisītis no Valmieras un meitenīte no Cēsīm, 3. janvārī – puisītis no Smiltenes.

Attēlā:

  • gada pirmo bērniņu sveic slimnīcas pārstāvji (no kreisās) – nodaļas virsārsts Gints Lapiņš, ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, māmiņa Evija Frēliha-Jermacāne, gultiņā Klāvs, vecākā vecmāte Natālija Šaramigina
  • Valmieras novada pašvaldības sveiciens – ziedu pušķis un īpašu dāvanu komplekts

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Skip to content