Karantīnas režīma atvieglojumi Vidzemes slimnīcā

Vidzemes slimnīcā ar 7. jūliju tiek ieviesti karantīnas režīma atvieglojumi.

“To darām”, komentē ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, “ņemot vērā, ka samazinājies slimnīcā stacionēto  Covid-19 pacientu skaits, pieaudzis pret Covid-19 vakcinēto cilvēku skaits, kā arī samazinājusies saslimstība visā valstī. Turklāt iedzīvotāju vēlēšanās apciemot tuvinieku slimnīcā ir saprotama un atbalstāma, jo palīdz uzlabot abu pušu psihoemocionālo stāvokli un pacienta atveseļošanās gaitu”.

No 7. jūlija pacientus slimnīcā atļauts apmeklēt piederīgajiem, kuri var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu par pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimošanu, kā arī piederīgajiem ar 72 h negatīvu Covid-19 testu.

Steidzamos, neparedzētos  gadījumos, ar ārstējošā ārsta atļauju un veicot skrīninga Ag testu nodaļā, piederīgajiem, kuri nevar uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu vai 72h negatīvu Covid-19  testu, būs iespējams apmeklēt pacientu, kura veselības stāvoklis novērtēts kā ļoti smags.

Pacienta apmeklējums atļauts vienai personai vienā reizē, uzturoties pie tuvinieka līdz 30 min.

Apmeklētājiem līdzi jābūt arī personu apliecinošam dokumentam – pasei vai ID kartei. Tas kopā ar Covid-19 sertifikātu (izdrukātu vai savā viedtālrunī) jāuzrāda nodaļas reģistratoram (darbdienās), kurš pārliecināsies par apmeklētāja identitāti un sertifikāta derīgumu.

Brīvdienās un svētku dienās apmeklētāja identitāti un sertifikāta derīgumu pārbaudīs nodaļas dežūrpersonāls.

 

Scroll to Top
Skip to content