Brūču pārsiešana NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā

Ja nepieciešama brūces pārsiešana, bet ir sestdiena, svētdiena vai svētku diena, kad ģimenes ārsts nav pieejams, šo procedūru var veikt Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļā. Pieaugušajiem brūces pārsiešana ir maksas pakalpojums pēc slimnīcā spēkā esošā Maksas pakalpojumu cenrāža, bērniem – bez maksas.

Pacientu plūsma NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā parasti lielāka ir brīvdienu un svētku dienu pēcpusdienās un vakaros, kad mediķi vairāk aizņemti ar neatliekamās palīdzības sniegšanu cilvēkiem dzīvībai bīstamos stāvokļos, tāpēc uz brūces pārsiešanu var nākties uzgaidīt. Tamdēļ sestdienās, svētdienās un svētku dienās uz NMP un pacientu uzņemšanas nodaļu pārsiet brūci vēlams doties rīta pusē, laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00, kad citu pacientu mazāk.

Darba dienās brūču pārsiešana kā maksas pakalpojums (8 eiro) pieejama poliklīnikā, Brūču aprūpes kabinetā. Lai taupītu savu laiku un labāk organizētu māsas darbu, uz šo pakalpojumu vēlama iepriekšēja pieteikšanās: tālr. 64202601, 64202603

Scroll to Top
Skip to content