2019. gada pirmā valmieriete – Vanesa

4.janvārī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs sveica pirmo 2019.gadā dzimušo valmierieti – Vanesu – un viņas vecākus.

Meitenīte Dzedoņu ģimenē pasaulē nāca 2.janvārī plkst.13.50. Mazulītes vecāki pastāstīja, ka Vanesa viņu ģimenē ir otrais bērniņš. Mājās mazulīti ļoti gaida vecākā māsa.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks pirmajai 2019.gada valmierietei un viņas vecākiem dāvināja unikālu zeltkaļa Mārtiņa Mikāna darbnīcā darinātu sudraba karotīti ar iegravētu Valmieras simbolu – izaugsmes medaļu, kā arī Valmieras sienas kalendāru un plānotājus 2019.gadam. Tāpat Vanesai dāvāta īpaša cepurīte Valmieras krāsās ar ieadītu pilsētas nosaukumu un latviešu spēka zīmēm. Cepurītes dāvināšana jaundzimušiem valmieriešiem ir tradīcija, to saņem ikviens Valmieras Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēts mazulis.

“Jau vairākus gadus pēc kārtas pirmā dzimusī valmieriete ir meitenīte, prognozēju, ka pilsētai 2019.gads būs stabils un mierīgs. Ģimenes ir pilsētas vērtība, tāpēc nemitīgi darbojamies, lai nodrošinātu tām visu nepieciešamo. Aicinu vecākus izmantot visas Valmieras sniegtās iespējas un šeit pieejamos pakalpojumus, audzinot meitenīti par kārtīgu savas pilsētas un valsts patrioti. Lai ģimenē vienmēr valda saticība un mīlestība,” sveicot Dzedoņu ģimeni, novēlēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Attēlā (no kreisās): Inga Ozoliņa, Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore, Vanesas tētis un māmiņa Inga, aiz viņiem Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs, Sanita Šatrovska, vecmāte, kura saņēma pirmo valmierieti, ar mazulīti rokās, Jānis Baiks, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs

Informāciju sagatavoja:

Liene Zālīte

Valmieras pilsētas pašvaldības

Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas

sabiedrisko attiecību speciāliste

Scroll to Top
Skip to content