Vidzemes slimnīca aicina savā komandā FIZIOTERAPEITU (iespēja arī veikt nepilna laika darbu pusslodzes apmērā)

Galvenie amata pienākumi:

• Veikt pacienta/klienta funkcionālā stāvokļa novērtēšanu;
  • veikt iegūto datu novērtēšanu un analīzi, izmantojot fizioterapijas tehnoloģijas;
  • sastādīt individuālo rehabilitācijas plānu atbilstoši pacienta/klienta vajadzībām;
  • vadīt fizioterapijas individuālās un grupu nodarbības pacientam/ klientam;
  • apmācīt pacientu/klientu par ikdienas aktivitātēm un to veikšanu;
  • veikt fizikālās terapijas procedūras.

Prasības kandidātiem:

• profesionālā bakalaura grāds veselības aprūpē vai profesionālais bakalaura grāds sporta zinātnē ar kvalifikāciju – fizioterapeits;
  • reģistrēts ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • valsts valodas zināšanas;
  • vēlamas svešvalodu zināšanas.

Jaunā kolēģa ieguvumi:

• darba līgums uz nenoteiktu laiku (darbs gan ar stacionāra pacientiem, gan ambulatori);
  • dienas darbs, summētais darba laiks un akordalga par padarīto (no 2500 EUR mēnesī par pilnu darba slodzi);
  • atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā;
  • stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas;
  • papildus piemaksas un kompensācijas;
  • darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas;
  • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām);
  • stabila, droša un sakārtota darba vide;
  • iespēja turpināt darbu jaunā, modernā Rehabilitācijas centrā;
  • Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201

Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: [email protected] vai uz adresi: SIA “Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 līdz 2024.gada 1.martam. Sīkāka informācija pie Rehabilitācijas centra vadītājas Kristīnes Matukas pa tālr.: 28716807 vai Personāla vadības daļas vadītājas Sanitas Kandeles pa tālr. 29443898.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai.

2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/