Atjaunota plānveida ambulatoro pakalpojumu pieejamība

Līdz ar  ārkārtas stāvokļa atcelšanu Vidzemes slimnīcā ir atjaunota plānveida ambulatoro pakalpojumu pieejamība. Izmeklējumi un konsultācijas tiek sniegti, ievērojot  normatīvo  aktu  prasības ar  pastiprinātu  dezinfekcijas veikšanu speciālistu un izmeklējumu kabinetos un koplietošanas telpās.

Vidzemes slimnīcas poliklīnikā konsultācijas sniedz visi  līdzšinējie  speciālisti un ir pieejami visi iepriekšējie diagnostiskie izmeklējumi.

Lai ievērotu  epidemioloģiskās drošības prasības, ir palielināts pacientu pieņemšanas ilgums, līdz ar to  var pagarināties rindas uz pakalpojumu  saņemšanu. Taču ir arī  specialitātes, kur  gaidīšanas rinda ir  samazinājusies. Precīzāka informācija  par  rindām atrodama portālā www.rindapiearsta.lv

Citu  pakalpojumu  sniegšanas kārtība

Analīžu  nodošana slimnīcas ēkā, Jumaras ielā 195, 1. stāvā, 182. kabinetā  atsāk darbu  ierastā režīmā – plkst.7.30-15.30.

Konsultatīvais kabinets Bastionā, Bastiona ielā 24, 101. telpā, atsācis darbu  iepriekšējā režīmā – plkst. 8.00-12.00 darbdienās un plkst. 8.00-11.00 sestdienās. Kabinetā  var nodot  analīzes, izmantot medicīnas māsas sniegtos pakalpojumus – brūču aprūpi, intravenozās injekcijas un infūzijas un pēc iepriekšēja pieraksta saņemt ārstu speciālistu konsultācijas.

Poliklīnika Valkā atsākusi darbu iepriekšējā režīmā.

Pieraksts uz  konsultāciju  vai izmeklējumu

Plānveida izmeklējumi un speciālistu konsultācijas ir pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot  uz reģistratūru: tālr. 64202603, 64202601 vai elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts

Pacientu un personāla drošībai

Ar pacientiem, kuriem ārkārtas situācijas dēļ tika atcelts pieraksts, reģistratores turpina personīgi sazināties, lai vienotos par pakalpojuma saņemšanas iespējām. Dodoties uz poliklīniku,  pacientiem vēlams ierasties ar  savām  sejas aizsargmaskām, kas jāvalkā visu  slimnīcas apmeklējuma  laiku!

Rūpējoties par pacientu un personāla drošību, stacionāra nodaļās turpinās stingrs karantīnas režīms – nav atļauti pacientu apmeklējumi.  Piederīgo atnestās mantas tiek nodotas māsu postenī pie ieejas poliklīnikā, un nodaļas personāls tās nogādā pacientiem.

Liene Melbārde,

Vidzemes slimnīcas Ambulatorās daļas vadītāja