Zīdīšanas konsultācija

Zīdīšanas konsultācija

 

Viens no skaistākiem pēcdzemdību posmiem ir bērniņa zīdīšana.  Faktiski tas ir tikai viens mirklis Tavā dzīvē. Tas ir laiks, kad Tu vienīgā spēj un vari dot savam bērnam tik nepieciešamo barību un arī tuvību. Tas ir laiks, kad jūs abi iepazīstat viens otru. Diemžēl mūsu modernajā sabiedrībā dažkārt valda racionāli un atsvešināti ritmi, kas bieži it kā runā pretī lēnīgajam un intīmajam bērna zīdīšanas procesam. Nereti mēs vairs neuzdrošināmies noticēt, ka daba mūsos ir ieprogrammējusi šo spēju barot pašai savu bērnu ar savu pienu. Paļaujies uz sevi un savu bērnu, un Tev nekad nenāksies to nožēlot, jo bērna zīdīšana nav tikai pienākums, bet maigs, glāstošs un lutinošs brīdis Tavam bērnam un Tev pašai!

 

Lai gan bērna zīdīšana ir dabisks un ļoti skaists process, tomēr dažkārt dažādu apstākļu dēļ tas var būt arī nedaudz izaicinoši. Tādēļ Vidzemes slimnīca piedāvā zīdīšanas  konsultācijas klātienē, kur vecmāte ne tikai sniedz izsmeļošas atbildes uz visiem Taviem jautājumiem, bet arī praktiski palīdz nodrošināt veiksmīgu mazuļa zīdīšanu.

 

Konsultācija notiek Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā. Lai vecmāte spētu objektīvāk novērtēt zīdīšanu un piedāvāt atbilstošāko risinājumu, konsultācijas laikam būtu vēlams sakrist ar bērniņa izsalkuma brīdi. 

 

Zīdīšanas konsultācija var palīdzēt, ja:

  • Zīdīšana ir sāpīga, traumēti krūts gali (plaisas, kreveles, asinis).
  • Piena sastrēgums, sāp krūtis.
  • Bērns neņem krūti, atsakās no krūts.
  • Bērns slikti pieņemas svarā.
  • Tev šķiet, ka nepietiek piena.
  • Vēlies apgūt citas, dažādas zīdīšanas pozas.

Konsultācijas maksa: 30.00 EUR

 

Pieteikties uz konsultāciju var:

  • Zvanot pa tālruni 64202595 Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļas administratorei darba dienās 08.00-15.00.

Rēķinu sagatavošana un samaksa notiek pirms konsultācijas pie nodaļas administratores.

 

Scroll to Top
Skip to content