Saņemtās pateicības no mūsu klientiem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Paldies par neizmērojamo sirds siltumu, sapratni un vārdos neizsakāmo atbalstu visam ķirurģijas nodaļas personālam. Pateikt tikai – paldies – ir par maz, nodaļas meitenes ir pelnījušas 1000 paldies! Katrs personāla sirds siltums dod spēku! Te ir sajūta, ka viņas darbiņu dara ar lielu mīlestību, uzmanību un atdevi. Liels paldies Dr. Lepiksonam.

Dārta Liepiņa

 

Ķirurģijas nodaļai. Paldies par mierīgu, laipnu attieksmi pret pacientiem. Te var pamācīties, ja izvēlējies būt medicīnas darbinieks, tev jāaizmirst darba laikā personīgās neveiksmītes, garastāvokļa maiņas. Lai jums visiem krāšņs pavasaris, skatieties uz katru mazo saulīti – pienenīti.

Ilze Vazdika

 

Liels, liels paldies par reģistratūras operatīvo rīcību! Lai mūsu bērniem un mazbērniem paklausīgi vecāki un vecvecāki! Lai meitenēm veicas!

Anita Alkšere

Paldies ķirurģijas nodaļas Dr. Beķerim. Paldies par labo attieksmi pret manu māti. Viņš prot pārliecināt vecāku cilvēku, kurš nevēlas ārstēties, un dot pozitīvas emocijas nākotnei. Laba, saprotoša attieksme pret veciem cilvēkiem. Viss labi, paldies.

Rūta Dzerkale

 

Paldies visam rehabilitācijas nodaļas kolektīvam. It īpaši fizioterapeitei Helēnai Dreimanei. Paldies arī par pozitīvo attieksmi nodaļas reģistratūras personālam.

Māris Tiltiņš

Paldies traumatoloģei Dr. Vīksnei. Brīnišķīga attieksme un visnotaļ saprotami skaidrojumi par manu veselības stāvokli. Sen nebiju pabijusi pie tik pozitīva cilvēka un brīnišķīga speciālista. Paldies jums visiem, arī pārējām nodaļas meitenēm.

Ārija Vandere

 

Paldies endoskopijas dāmām! Veselību, dzīves prieku! Pēc apmeklējuma pie viņām, visas šausmas izzuda. Paldies, paldies, paldies!

Ilga

 

Paldies visiem neiroloģijas darbiniekiem. Vissirsnīgākais paldies par atsaucību, mīlestību, iejūtību pret slimniekiem. Nodaļas darbinieces ir zelta vērtas. Pie katra slimnieka pieiet ar gādību, sirds siltumu, nevis kā pie svešinieka, bet kā pie paša tuvākā, mīļākā cilvēka. Atalgojums viņām ir smieklīgs. Mazgāt, aprūpēt guļošos nav viegls darbs. Viss ir ļoti labi, garšīgs ēdiens kā mājās, tikai darbinieku atalgojumu meitenes ir pelnījušas vismaz 2000 EUR uz rokas, jo kaut kādu minimālo viņas nav pelnījušas.

Malda Liepiņa 

Paldies terapijas nodaļas kolektīvam. Saku lielu paldies no sirds ikvienam no jums. Paldies par jūsu lielo un ļoti svarīgo darbu, kuru veicat jebkurā diennakts stundā. Ar vienu paldies ir par maz. Jābūt katrā mirklī paldies no sirds. Mūsu dārgākais uz pasaules ir veselība, tāpēc katrs no jums ir zelta vērtē. Vēlu jums visiem izturību, veselību. Paldies par jūsu smaidiem, kuri tik ļoti palīdz, kad esi slims.

Maija Uzbeka

 

Paldies visam terapijas kolektīvam. Paldies par rūpēm, smaidu, pozitīvismu un laipnību! Novēlu būt tik pat pozitīviem un smaidīgiem!

Dana Lībiete

 

Vēlos pateikt paldies traumatoloģijas nodaļas personālam. Gribu izteikt pateicību par laipno un perfekto apkalpošanu, apkopšanu pēc operācijas. 

Imants Vainovskis

Paldies Dr. Inesei Gaiķei no rehabilitācijas nodaļas. Ļoti rūpīga attieksme pret pacientiem. Paldies par iejūtību un laipnu attieksmi. Esmu pateicīga par ātru un kvalitatīvu veselības problēmas novērtēšanu. Paldies visai rehabilitācijas nodaļas komandai.

Lāsma Vanaga

 

Paldies Dr. Adrianam Apšiniekam un visam Terapeitiskās nodaļas kolektīvam par manas māmiņas aprūpēšanu un viņas pēdējo dzīves dienu atvieglošanu. Milzīgs paldies par sirsnību un iejūtību, ko jutu no visiem slimnīcas darbiniekiem! Vislabākie vārdi Terapeitiskās nodaļas kolektīvam. Jūs darāt savu darbu godprātīgi un profesionāli. Lai veicas!

Inta Somere

 

Paldies Vidzemes slimnīcai, Traumatoloģijas un Uzņemšanas nodaļai. Paldies Traumatoloģijas nodaļas ārstu, māsiņu un sanitāru profesionāli augstajiem veselības aprūpes pakalpojumiem. Tā turpināt un, lai saules mūžs jūsu slimnīcai un jūsu darbiniekiem!

Daina Moļņika

Paldies Terapijas nodaļas kolektīvam. Labām, viedām, jaukām, stiprām, čaklām visām nodaļas meitenēm par rūpēm, mīļu gādību,  ko sniedzat pacientu veselības labā. Lai jums spēks, izturība, veiksme, laime, mīlestība, lai jums sargeņģeļi stāv klāt. Cienīsim un ar labiem vārdiem novērtēsim medicīnas darbinieku grūto darbu. 

Ir labu vārdu daudz, ko sacīt

Ar tiem var mierināt un sveikt.

Man gribētos tos vārdus atrast,

Kas par visu PALDIES teic!

Inta Anita Kazaka

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeitei Helēnai Dreimanei. Paldies par profesionalitāti, pozitīvo attieksmi, precizitāti un iejūtīgumu.

Māris Tiltiņš

 

Pateicos Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājam Muskova kungam un administrācijai par labu, kvalitatīvu slimnīcas pārbūvi. Pateicos Terapijas nodaļai par jauko māsu un māsu palīgu darbu. No visa kolektīva saņēmu labu, smaidīgu un izpalīdzīgu attieksmi. Lai katrā nodaļā būtu tik jauks, čakls kolektīvs. Īpaši pateicos māsiņai Inesei Zaķei par pacietību, iejūtību un smaidu, sagatavojot mani izmeklējumiem. Novēlu slimnīcas kolektīvam, lai izdodas tikpat sekmīgi turpināt visu iecerēto, pabeigt pilnu rekonstrukciju un labiekārtot apkārtni. Lūdzu, kopā ar pašvaldību atrast vietu papildus autostāvvietu izbūvei. Ar patreiz izbūvēto nepietiek, kur novietot automašīnas slimnīcas un poliklīnikas apmeklētājiem.

Dzintra Stračinska

 

Gribu izteikt pateicību Vidzemes slimnīcas bērnu nodaļas darbiniekiem. Paldies par rūpēm, par mazāko apčubināšanu. Esmu pārliecināta, ka katrs no viņiem ir savā vietā – pildot savu sirdsdarbu, sākot no uzņemšanas nodaļas līdz bērnu nodaļai. Esmu “paviesojusies” ar bērnu nodaļā jau 3 reizes gada laikā! Attieksme fantastiska! Katra medmāsa smaida, ar rūpēm un mīļumu izturas pret bērnu, iedrošina un liek mammai justies labi. Katrs ārsts vienmēr ienāk aprunāties, iedrošina un palīdz. Nekad neatsaka nevienam mazākajam lūgumam. Pat sanitāri un apkopēji – ar smaidu dara savu darbu un parunājas. Milzīgs paldies no mana mazākā! Lai veseli bērni un darbinieku iedvesma nepazūd!
Krista

 

Vēlos izteikt pateicību traumatoloģei Dr. Vīksnai Zvaigznītei par cilvēcisku attieksmi – iejūtību, uzklausīšanu, ieinteresētību, adekvātu darbu, apjomīgas informācijas sniegšanu par ārstēšanas iespējām un tiem sekojošiem iespējamiem rezultātiem, kā arī izglītošanu vingrojumu veikšanā.
Esmu bijusi divas reizes un abas reizes varu teikt profesionāla daktere, kurai aug rokas “no pareizā gala” un kura ir saglabājusi cilvēciskumu. Lai Dr. Vīksnai veselība un izturība!
Mārīte un Iluta Agules

Vēlos savā un visas mūsu ģimenes vārdā izteikt pateicību Vidzemes slimnīcas ķirurģijas nodaļas māsiņai Anetei Buliņai un māsu palīgam Ilvai Leimanei par iejūtīgo, smalkjūtīgo, atbalstošo un ārkārtīgi cilvēcīgo attieksmi manas mammas Hertas Plitnieces pēdējās dzīves stundās šī gada 27. jūnija pēcpusdienā/vakarā un 28. jūnija naktī. Mums visiem tas ļoti daudz nozīmē, it īpaši manam tētim, kurš ar mammu bija kopā 58 dzīves gadus. Tās bija stundas, kuras paliks atmiņā kā vienas no grūtākajām un arī kā gaišākajām, jo iespēja mums būt blakus mīļajam cilvēkam viņai aizejot mūžībā, ir lielākā dāvana un mierinājums mūsu skumjās un sāpīgajā zaudējumā.
Vēlos savā un visas mūsu ģimenes vārdā izteikt pateicību arī ķirurģijas nodaļas administratorei Aijai Ziemanei par iejūtīgo un sirsnīgo attieksmi mūsu grūtajā brīdī.

Iveta Plitniece

 

Izsaku lielu paldies Terapijas nodaļas visiem medicīnas darbiniekiem, un īpaši dakterei Antai Bērziņai, par laipno attieksmi, profesionalitāti.

Tatjana Punte

 

Mēs mācāmies iet, pakrist un celties, paldies, ka padodat roku! No visas sirds pateicos visam Ķirurģijas nodaļas radošajam personālam par sirsnību, iejūtību un profesionalitāti. Dr. Ventim Beķerim par ieguldīto darbu un medmāsas palīgam Sandrai Dukurei par rūpīgu pacientu aprūpi, lielisko humora izjūtu un pozitīvo noskaņojumu. Visiem novēlu veselību, izturību un veiksmi.

Ludmila Ebuliņa

 

Saku paldies dr. Ventim Beķerim un jums visiem. Visi darbinieki mīļi un labi apkalpoja, kamēr es šeit gulēju. Paldies arī saimniecēm par ēdienu, bija garšīgi. Visā māsiņām, kas bija manā lēkmes brīdī, – arī liels paldies. Ļoti gribētu, lai Valsts prezidents un visa Saeima Vidzemes slimnīcai piešķirtu dāvanā elpošanas skābekļa aparatūru, jo tādas šeit nebija. Lūdzu Latvijas veselības pārstāvjus palīdzēt. Paldies.

Māra Jeršova

 

Paldies rehabilitācijas centram un darbiniekiem: fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, māsu palīgiem, māsiņām, dakterītēm. Pacietība mūs ārstējot, padies par humoru un atraktivitāti, par laipnību un spēju būt pacietīgiem pret mūsu untumiem. Paldies, paldies, paldies! Veiksmi darbā un uz tikšanos!

Valentīna Romanova

 

Paldies rehabilitācijas nodaļai par iejūtību, neatlaidību, čaklumu un sirsnību. Dakterei Gaiķei paldies par viņas profesionalitāti un iejūtību. Novēlu viņai panākumus un veselību! Sirsnīgs  paldies visam māsu kolektīvam par rūpēm, viņas vienmēr atrada laiku, lai pienāktu un mīļi parunātos. Paldies māsu palīgiem par iecietību un rūpēm, par humoru un jokiem! Paldies psihologam par mīļu sapratni un teicamu darbiņu, ko viņa ir paveikusi!

Mārīte Beverte

 

Paldies dakterei Jēkabsonei par iejūtību un operativitāti diagnozes noteikšanā un ārstēšanā. Paldies par saprotošu attieksmi pret pacientiem un nodaļas darbiniekiem par darbu.

Andrejs Eiduks

 

Visai Terapijas 2. nodaļai – paldies par ārstēšanos šai slimnīcā. “Ir divas lietas pasaulē skaistuma pārpilnas – daba un cilvēka sirds,” šie rakstnieces Ventas Vīgantes vārdi no jauna atbalsojās manā dvēselē šeit, slimnīcā, vērojot medicīnas māsiņu nenovērtējamo darbu, ārstu rūpību, profesionālo attieksmi: atklāt, novērtēt, izpētīt, palīdzēt, cik vien iespējams. Vērojot māsiņas ikdienas solī – rikšiem vien, rikšiem vien, lai visus aptecētu. Tā, lūk, vienam slimniekam jāklāj tīra gulta, citam jāatnes ūdens dzeršanai, visiem zāles, jāmēra spiedieni un daudz citu pienākumu veicami. Inesei, Initai, Ingai, Agnesei, Anniņai un visam, it visām – paldies – no sirds, arī Viktorijai.

Ināra Gaigale (93 gadi, pensionēta skolotāja)

 

Paldies saku ārstējošai ārstei Inesei Pastorei, konsultējošai ārstu grupai, visam vienības personālam, Neiroloģiskās nodaļas māsiņām, sanitārēm, logopēdēm, fizioterapeitēm, nodaļas administratorei. Paldies par izcilu profesionalitāti, taktisku un cilvēcisku iejūtību, emocionāli-psiholoģisko atbalstu, prasmi nodrošināt viss nodaļas sterilitāti un kārtību, neskatoties uz pacientu īpašajām vajadzībām. Paldies par garšīgo un veselīgo ēdienu.

Sarmīte Fogele

 

Saku paldies Inesei Blimhenai-Pastarei, Ilzei Ikertei, Silvai Brenčai par iejūtīgo, sirsnīgo attieksmi. Neiroloģijas nodaļas kolektīvs strādā kā labi noregulēts mehānisms visos līmeņos (sanitāri, māsiņas un dakteri). Paldies barošanas bloka meitenēm, paldies par garšīgajām maltītēm.

Uldis Rolmanis

 

Paldies ārstējošai ārstei Ikertei un Neiroloģijas nodaļai par ļoti sirsnīgu, iejūtīgu attieksmi pret slimnieku rūpīgu ārstēšanu. Paldies apkalpojošam personālam par laipnu, izpalīdzīgu attieksmi un tīrību, rūpību istabas uzkopšanā, slimnieka apkopšanā.

Inta Krauja

 

Paldies visu maiņu aprūpes un medicīnas personālam Ķirurģijas nodaļā. Paldies par brīnišķīgo aprūpi pēc operācijas. Nekad neesmu satikusi tik atsaucīgu personālu. Profesionālas un pārdomātas darbības, viegla roka iedurot. Liels paldies!

Andra Vālodze

 

Paldies Sandijai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par labām rūpēm pret mani un pacientiem, paldies par savu darbu un labo sirdi, iejūtību pret pacientiem. Es vēlos, lai būtu stabilāka un vairāk naudas pielikums, sirds darbu darot.

Zita Kļaviņa-Martisova

 

Paldies Montai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par pretimnākošu attieksmi un izpalīdzību. Paldies par profesionālu savu darbu, vēlmju uzklausīšanu un aprūpes kvalitatīvu veikšanu, kur no citām medicīnas māsām nevar sagaidīt. Izpilda savu darbu pienākumus un arī māsu palīgu pienākumus.

Zita Kļaviņa-Martinova

 

Paldies Inesei Pasterei no Neiroloģijas nodaļas. Saku paldies par labu attieksmi, par pozitīvu motivāciju, īpašu pateicību gribu pateikt Līgai un Santai, un visām sanitārītēm.

Ilvita Laumane

 

Paldies visiem darbiniekiem Insulta vienībā un Neiroloģijas nodaļā. Paldies par sapratni un labestīgu attieksmi, lai visiem pietiek spēka vēl daudziem gadiem izturēt slimnieku kaprīzes un vajadzības. Visā var just komandas labu darbu. Paldies!

Maire Alksnis

 

Paldies ārstei Kezikai, fizioterapijas meitenēm un Rehabilitācijas nodaļai. Paldies par sapratni, iejūtību, īpaši labvēlīgo nostāju un rīcību slimnieku problēmu risināšanā. Vislielākais paldies par uzmanību, niansēto palīdzību un iejūtību procedūru veikšanā, kā arī laipnību pret slimniekiem. Paldies fizioterapeitei Helēnai un kolēģēm.

Ženija Brolīte

 

Paldies visiem Terapijas 1. nodaļas darbiniekiem. Saku paldies par visu, visu, par rūpēm, uzmanību, attieksmi, par uzmundrinājumu, par sapratni, par humoru, par aprūpi, par barošanu. Manai mīļai dakterītei Sarmītei paldies par ārstēšanu, par rūpīgu visa izskaidrošanu, par dakterītes lielisko komandu, jo neviens ābols no ābeles pat milimetru nav aizripojis.

Met, Dieviņ, zelta krustu

Pār šo visu lielo rūpi,

Lai pietiktu enerģija

Un, lai darbā neizdegtu!

Inta Tekenberga

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļai. Liels paldies visam kolektīvam. Kolektīvs ir ļoti draudzīgs, atsaucīgs, saprotošs. Kolektīvs vienmēr ir labā noskaņojumā, kas ir ļoti svarīgi, esot slimnīcā. Ar tādu noskaņojumu un attieksmi pret slimniekiem pacienti ātri atveseļojas. 

Kirillova

 

Saku paldies Terapijas 1. nodaļai par laipno apkalpošanu. Ja klienti būs labi, ari mediķi būs tādi pret mums. Dots devējam atdodas. Vēlreiz paldies!

Ilmārs Stivriņš

 

Paldies māsu palīgam Dundurei no Ķirurģijas nodaļas, paldies par visu! Ļoti sirsnīgs cilvēks.

Juris Āboliņš

 

Paldies Ķirurģijas nodaļas medicīnas māsām. Saku paldies par ļoti laipno un gādīgo attieksmi. Ne uz brīdi nepameta sajūta, ka par mani šeit rūpējas un viss būs kārtībā. Ja bija jautājumi, vienmēr saņēmu izsmeļošu atbildi.

Sandis Vladimirovs

 

Paldies visai Rehabilitācijas nodaļai. Paldies par ieinteresētību, profesionalitāti dr. Kezikai, visam Rehabilitācijas nodaļas personālam, masierēm Inai un Guntai. Īpašs paldies un sveicieni no Anetes fizioterapeitei Helēnai, no Evitas psiholoģei Kaivai.

Anete Salmane un Evita Kindzule

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļas meitenēm – Ievai, Alīnai un Kristīnei. Paldies par ļoti labo un atsaucīgo aprūpēšanu šajā nodaļā, es pilnībā atguvu savu veselību. Liels nopelns arī ir Ludmilai ar visiem viņas pārziņā esošiem aparātiem. Liels paldies visai Rehabilitācijas komandai. Liels paldies ārstu komandai par rūpīgo ārstēšanu.

Rasma Pušpure

 

Paldies visam Rehabilitācijas un traumu nodaļas kolektīvam. Paldies par laipnību un profesionalitāti, par maniem pēcatveseļošanās pasākumiem, par kuriem es pati šaubījos. Fizioterapeites ar savu enerģiju un smaidiņiem, un pacietību jau vien bija spējīgas mani iedrošināt un likt man noticēt savām spējām. Mīļās māsiņas un māsu palīgi vienmēr laipni. Un tā sirsnīgā attieksme vien jau daudz ko dod pacientu atveseļošanā. Paldies, meitenes!

Dzintra Magone

 

Paldies ķirurgam Ventim Beķerim. Biju ļoti uztraukusies, bet ieguvu sirdsmieru un, ja drīkstētu, samīļotu un apkamptu dakteri.

Ilga Kalniete

 

Paldies visam Traumatoloģijas nodaļas personālam. Paldies operāciju dakterim Zvīgulim, māsiņām un māsu palīgiem par manu aprūpi pēcoperācijas laikā. Lai visiem pietiek spēka un izturības pacientu aprūpē. Liels paldies!

Inese Burka

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļas dr. Gaiķei un visam kolektīvam. Paldies par ieguldīto darbu manas veselības uzlabošanā. Novēlu Jums visiem izturību arī pašiem, lai turas veselība, lai visi pacienti pēc rehabilitācijas ar tādu pašu prieku atgriežas savā ierindā, atgūst savu “es”, lai tālāk varam darīt visus ikdienišķos pienākumus. Sirsnīgs un mīļš paldies jums visiem!

Aija Ceijere

 

 

 

Paldies Inesei Plinhenai no Neiroloģijas nodaļas par pirmklasīgo ārstēšanu.

Andris Ķikulis

 

Paldies dr. Dzintaram Krastam un dr. Jānim Rudzītim no Ķirurģijas nodaļas. Paldies par ļoti sirsnīgu, atsaucīgu personālu, jaukām, saprotošām, atsaucīgām māsiņām un māsu palīgiem. Paldies par kvalitatīvu ārstēšanu un aprūpi! Paldies arī par labu ēdināšanu, kā arī par tīrām, labām telpām. Novēlu jums visiem tikpat vieglas, čaklas rokas. Lai jūsu kolektīvā valda tā pati sirsnība, draudzība, saticība! Lai jums arī ikvienam laba veselība un ir daudz labu cilvēku, kas sniedz izpalīdzīgu roku un sirds siltumu, ko jūs dodat pacientiem. Ar vislielāko pateicību no sirds!

Vismelnākais brīdis kļūst balts,

Vistumšākā stunda staros,

Ja labestībā Tavs gars,

Uz sauli kā ābele zaros.

Vija Skraustiņa

 

Paldies Inesei Blimhenai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par attieksmi pret cilvēkiem gados. Kad būšu mājās, atcerēšos dakterītes pozitīvo, sirsnīgo skatienu uz savu pacientu.

Zaiga Kažoka

 

Viss notiek labā līmenī, teicami. Ļoti labi savu darbu veic reģistratori.

Ārijs Paegle

 

Paldies Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas un Neiroloģijas nodaļām. Paldies par man sniegtajiem pakalpojumiem veselības stabilizēšanā, kā arī par personāla attieksmi visos jautājumos.

Andrejs Upkalns

 

Paldies Hronisko pacientu nodaļai un visam apkalpojošam medicīnas darbinieku personālam par fantastisko aprūpi. Paldies par attieksmi, iejūtību pret slimnieku, milzīgo darbu, ko veicat. Vēlot izturību, lai nepagurstat šajā grūtajā darbā.

Vizma Bitmeta

 

Paldies par laipnību visām meitenēm, kuras mani ārstēja.

Edgars Dakla

 

Paldies Neiroloģijas nodaļai un dr. Inesei Blimhenai-Pastarei par sirsnību, sapratni un iejūtību, ar kādu tiku aprūpēta. Vissirsnīgāko paldies saku savai dakterei Pastarei. Jūs devāt man cerību un dzīves sparu. Jūs manu bezcerību staigāt pratāt vērt ar cerību. Paldies. Jūs atgriezāt man prieku dzīvot un cīnīties.

Līga Vija Kartenbeka

 

Paldies Ķirurģijas nodaļai, dr. Artūram Aleksim, māsiņai Larisai Mercai. Ļoti labi, teicami pildīts darbs. Paldies par laipnību, atsaucību, iecietību. Māsiņai Larisai par īpašu mīlestību pret saviem pacientiem un brīnišķīgo darba organizāciju ļoti sarežģītā situācijā. Paldies Jānim Masļeņikovam, un lai nekad nebeidzas viņa labie darbi. Vēlu veiksmi mācībās!

Ināra Stūne

 

Ļoti liels paldies Uzņemšanas un Traumatoloģijas nodaļai. Paldies par profesionalitāti, iejūtību un sapratni.

Antra Grantiņa

 

Paldies visai Terapijas 1. nodaļai. Paldies par attieksmi, profesionalitāti un atbalstu.

Inguna Sprudzāne

 

 

Paldies Neiroloģijas nodaļas dakterītei Ilzei, kas ir kā eņģelis. Saku paldies medbrālītim no ātrās palīdzības, kurš ar savu mieru un smaidu spēja nomierināt pilnīgi apjukušu un nobijušos sievieti. Paldies visām Neiroloģijas māsiņām par 24/7 uzraudzību. Īpaši paldies māsiņām Airisai, Anitai un tai māsiņai, kas strādāja 2. septembrī. Milzīgs paldies arī sanitārēm, kuras nepagurušas, ar humoru par jebkuru situāciju spēj darīt savu darbu, lai katrs pacients justos aprūpēts, apčubināts un paēdis.

Ilva Lapiņa

 

Paldies visai Neiroloģijas nodaļai par labsirdību, labiem vārdiem, mīļumu un profesionalitāti. Tiešām paldies. Tik labu personālu sen nebiju satikusi. Visi strādā ar sirdi un prātu uz visiem 100%.

Valentīna Daņilova

 

Paldies dr. Lukšam par viņa dziļām zināšanām un prasmīgām rokām, un lielo pieredzi. Kaut visi dakteri rītos pie saviem pacientiem ienāktu ar tik gaišu smaidu un draudzīgu rokas spiedienu – tas vien jau dara slimnieku veselu. Zinot Jūsu attieksmi pret slimniekiem, rakstu jūsu profesiju “Ķirurgs” ar lielo burtu. Vissirsnīgākais paldies jums, cienījamais dakteri, par manas veselības atgriešanu!

Kārlis Puisītis

 

Paldies Katei no Intensīvās terapijas par smaidiem, ierodoties pie manis uz procedūrām.

Kārlis Puisītis

 

Paldies Regīnai par iejūtīgo apkopšanu un laipno slimnieku aprūpēšanu. Sieviete, kurai netrūkst smaidu.

Kārlis Puisītis

 

Paldies Montai Štemerei no Neiroloģijas nodaļas par profesionalitāti, atsaucību, laipnību. Vienmēr atrod laiku un veidu kā palīdzēt, vairāk tādu darbinieku kā viņa.

Guntars Upīte

 

Paldies dr. Ilzei Ikertei par attieksmi, protams, labo un pozitīvo visai Neiroloģijas nodaļai. Visi dakteri ir laipni un atsaucīgi.

Aivis Ābele

 

Paldies ātrās palīdzības kolektīvam, kurš svētdien, 17. septembrī, operatīvi atveda un palīdzēja, dr. Zeltiņai, visam Neiroloģijas nodaļas kolektīvam. Paldies par iejūtību, rūpību, operatīvu rīcību. Liels paldies neatliekamās palīdzības darbiniekiem. Neiroloģijas nodaļā viss personāls ieinteresēts slimnieku ātrākai atveseļošanai.

Daiga Romanovska

 

Sirsnīgs paldies dr. Zālamanam, Elzai, Klintai, Dainai, arī pārējiem viņa darba kolēģiem par manis ārstēšanu.

Biruta Skrastiņa

 

 

Paldies ārstiem un māsiņām no Neiroloģijas nodaļas, viņi ir neaizstājami. Viņi mums palīdz grūtos brīžos. Liels paldies par jūsu darbu! Jūsu zināšanas un aizrautība palīdz mums justies droši. Paldies par jūsu neatlaidību un rūpēm. Novērtēju jūsu pacietību un lielo palīdzību! Paldies!

Rolands Strods

 

Paldies dr. Benitai Zeltiņai un Neiroloģijas nodaļas māsiņām un palīgiem par viņu rūpēm un lielo atsaucību.

Andris Auseklis

 

Paldies Neiroloģijas nodaļas visu rangu aprūpētājiem par iejūtību, laipnību, runas veidu, balss intonāciju, radīto mājīgumu. Viss ir gaišs un silts, arī ēdienu gatavotājiem paldies – garšīgi, vecam cilvēkam saēdami, silti.

Maija Košoreka

 

Paldies māsiņām un māsas palīgiem no Neiroloģijas nodaļas par gādīgo un silto aprūpēšanu, par iecietību, darot smago darbu, it sevišķi ar gulošajiem pacientiem. Iejūtība un rūpes bija jūtamas visu laiku, kamēr atrados nodaļā. Paldies par rūpēm!

 

Paldies Neiroloģijas nodaļas personālam un dr. Ilzei Ikertei. Paldies par laipnību, pat mīļumu, humora izjūtu, jo tas ir pirmais, ko pacients izjūt “uz savas ādas” un tas ļoti nomierina. Bet pāri visam – arī augstā profesionalitāte! Arī ēdināšana, manuprāt, pat pārmērīgi laba, gan daudz, gan garšīgi! Un vēl – prieks visur dzirdēt latviešu valodu.

Inga Rezgale

 

Paldies dr. Signei Jākobsonei par manis ārstēšanu, par sirsnību un iejūtību. Daktere Signe ir izvēlējusies sev īsto profesiju, lai viņai turpmāk veicas. Arī pārējam personālam, medmāsām un medmāsu palīgiem paldies. Lai jums visiem Dieviņi stāv klāt, jo darbiņš nav no vieglajiem. Pacienti arī dažādi. Ārstējoties nedēļu, nedzirdēju nevienu rupju vārdu. Lai veicas turpmāk!

Zinaida Balde

 

Paldies dr. Signei Jākobsonei par laipno attieksmi, iejūtību, par gādību, ar kādu darāt savu tik atbildīgo un veselībai svarīgo darbu. Esmu pateicīgs par smaidu, ko dāvājat, par rūpēm, par zālēm, kas deva veselību. Māsiņas ir super!

Nikolajs Petrovs

 

Paldies visiem darbiniekiem no Traumatoloģijas nodaļas par labu attieksmi! Paldies par smaidiem, profesionalitāti, par siltumu, labo gultas veļu, garšīgo ēdienu. Jutos kā karaliene. Paldies.

Mirdza Čākure

 

Paldies Ķirurģijas nodaļas māsu palīgam Sandrai. Paldies par profesionālu palīdzību mums neierastā situācijā, psiholoģisko atbalstu un neatteikšanos palīdzēt jebkurā laikā. Paldies Tev, Sandriņ!

Iveta Trauliņa un Krista Saulīte

 

Paldies dr. Baurovskim un visam Traumatoloģijas nodaļas kolektīvam. Paldies par sirsnīgo un iejūtīgo attieksmi: gan māsiņas, gan māsas palīgi ļoti jauki izturējās mana apmeklējuma laikā. Lai spēks un izturība šajā smagajā darbā, ko jūs veicat. Paldies!

Mudīte Dubreniece

 

Paldies visiem Neiroloģijas nodaļas darbiniekiem. Paldies par rūpīgu ārstēšanu un galvenais, ka ar tādu darba un cilvēcisku attieksmi, kādu veltāt pacientiem, nav vārdu tādu, cik mīļi aprūpējat.

Jānis Krūmiņš

 

Paldies dr. Jurģim Žusmanim par veikto operāciju, kurā piedalījās vēl citi ārsti. Liels paldies visam apkalpojošam personālam.

Ligita Buraka

 

Paldies ārstējošam ārstam dr. Alfrēdam Lukšam par manis iejūtīgu ārstēšanu. Paldies visam jūsu medicīnas personālam – gan māsiņām, gan māsas palīgiem un visiem, kas parūpējās par manu veselību un ātrāku izveseļošanos.

Vairis Klints

 

Paldies dr. Zeltiņai, māsiņām, personālam no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par iejūtību, sirsnību, attieksmi, profesionalitāti, augsti kvalitatīvo māsas palīgu darbu. Esmu pirmo reizi šajā slimnīcā un saņemu tādu attieksmi un aprūpi pirmo reizi. Pateicos par visu, ko manā labā darījāt. Šeit pacients saņem palīdzību uzreiz, pāriet visas bailes un uztraukums. Šī ir slimnīca, kurā patiešām domā un ārstē pacientus. Fantastiska attieksme – vislabākā slimnīca! Dziļā pateicībā par visu labo, ko darāt! Turpmāk ārstēšos tikai jūsu slimnīcā!

Gunta Krūdena

 

Paldies dr. Benitai Zeltiņai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par iejūtību, atsaucību un laipnību. Paldies, paldies dakterei par profesionalitāti un iejūtību pret pacientiem.

Ņina Morjakova

 

Paldies Neiroloģijas nodaļas kolektīvam par cieņu un iecietību, iejūtību un līdzi jušanu, smaidu un uzmundrinājumu, sapratni un labu joku devu. Par profesionalitāti!

Anna Moroza

 

Paldies dr. Ikertei un viņas komandai par iejūtību un sirsnību manis ārstēšanā. Paldies arī māsiņām un māsu palīgiem. Novēlu turpmāk būt tik pat sirsnīgiem un iejūtīgiem pret pacientiem.

Silvija Tadejeva

 

Paldies Vitai Kalītei, Montai Štemerei un Annai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par ļoti atsaucīgu attieksmi, profesionalitāti, rūpīgumu. Esmu ļoti pateicīgs visam personālam par viņu darbu. Darbu dara ļoti sirsnīgi un profesionāli. Liels paldies dakterei Inesei, ļoti laba daktere.

Andris Ābelītis

 

Paldies Hronisko slimību nodaļas dakterei un visām medmāsiņām par ļoti uzmanīgo ārstēšanu un aprūpēšanu.

Laimdota Jurjāne

 

Paldies Ķirurģijas nodaļas visām māsiņām un māsas palīgiem. Paldies par viņu laipnību, iejūtību un profesionalitāti, un attieksmi pret pacientu.

Māris Kūrens

 

Milzīgu paldies saku pilnīgi visam apkalpojošam personālam, kas strādā Neiroloģijas nodaļā. Paldies par tik profesionālu attieksmi pret pacientu. Paldies par pacietību. Paldies, ka pratāt uzklausīt un ieklausīties. Jutos gan apčubināta, gan mīlēta. Nedēļa pagāja ātri, jo jutos gandrīz kā mājās. Novēlu meitenēm izturību, tikpat lielu mīlestību pret savu darbu. Jūs esat īstajā vietā.

Vita

 

Paldies visiem darbiniekiem Traumatoloģijas nodaļā. Paldies par atsaucīgu, korektu darba veikšanu. Un lielu atbalstu manas veselības uzlabošanai. Šīs septiņas dienas jutos kā mazs bērns – aprūpēts, apmazgāts, pabarots utt.

Inese Ratniece

 

Paldies dr. Zvīgulim no Traumatoloģijas nodaļas par veiksmīgu operāciju, kā arī par pēcoperācijas aprūpi. Paldies visam jaukajam kolektīvam, ka vienmēr bija laipni un uzmundrinoši. Gribas novēlēt šiem jaukajiem, patiesi profesionāliem darbiniekiem izturību un spēku turpmāk. Liels paldies arī virtuves darbiniekiem par ļoti garšīgo un bagātīgo maltīti.

Anita Čačka

 

Paldies visam Traumatoloģijas nodaļas kolektīvam par medicīnisko aprūpi.

Sandra Mihailova

 

Paldies Tatjanai Čerepovai no Ķirurģijas nodaļas par cītīgu un precīzu sava darba veikšanu.

Raitis Knostenbergs

 

Paldies dr. Zeltiņai no Neiroloģijas nodaļas par laipno attieksmi un nestandarta situācijas atrisināšanu. Paldies visam nodaļas kolektīvam par laipnību un atsaucību.

Ivars Boikens

 

Paldies Neiroloģijas nodaļas māsām, kas mani aprūpēja. Paldies par pozitīvo attieksmi, par maigajām rokām. Paldies par rūpēm, kas nāk dabiski, lai arī pašām varbūt nav tā labākā diena. Paldies par tik maigu gādīgu apčubināšanu, ka nevienā brīdī nejutos kā slimnīcā.

Kristiāna Bojane

 

Paldies visam Neiroloģijas nodaļas personālam. Paldies dr. Belasovai par sapratni un iecietību, atrodot pareizo diagnozi. Paldies māsiņām par laipnu attieksmi, medicīniskajam personālam par laipnību, humora dzirkstelītes uzturēšanu. Liels, liels paldies par kopā pavadīto laiku un jūsu pacietību ar kašķīgiem un īgniem pacientiem.

Baiba Zurģe

 

Paldies Inesei Blimhenai-Pastarei no Neiroloģijas nodaļas par sniegtajām manipulācijām. Ļoti sirsnīga daktere. Liels paldies jums! Atsevišķs paldies medicīniskajam personālam, ļoti atsaucīgi visi, gan māsiņas, gan māsas palīgi.

Ļena Žeijere

 

Nodzīvojot ilgu mūžu, vecumdienās vajag uzlabot savu veselību. No 2019. gada biju slimnīcā jau trīs reizes, bet sīkāk gribu pateikt dažus vārdus par pēdējo reizi šā gada novembrī  Terapijā 1. Pirmkārt, liels paldies ārstējošai ārstei Ilzei Pilsniburei par viņas attieksmi pret mani, par mierinošiem vārdiem. Liels paldies visām māsiņām un personālam. Sevišķi vēlos pateikties pavāru kolektīvam. Tikai ar savu attieksmi pret padarīto darbu var tik garšīgi pagatavot ēdienu. Garšoja ne tikai man, bet arī pārējiem. Vēlreiz visiem liels paldies!

Sofija Lece

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content