Saņemtās pateicības no mūsu klientiem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Paldies par neizmērojamo sirds siltumu, sapratni un vārdos neizsakāmo atbalstu visam ķirurģijas nodaļas personālam. Pateikt tikai – paldies – ir par maz, nodaļas meitenes ir pelnījušas 1000 paldies! Katrs personāla sirds siltums dod spēku! Te ir sajūta, ka viņas darbiņu dara ar lielu mīlestību, uzmanību un atdevi. Liels paldies Dr. Lepiksonam.

Dārta Liepiņa

 

Ķirurģijas nodaļai. Paldies par mierīgu, laipnu attieksmi pret pacientiem. Te var pamācīties, ja izvēlējies būt medicīnas darbinieks, tev jāaizmirst darba laikā personīgās neveiksmītes, garastāvokļa maiņas. Lai jums visiem krāšņs pavasaris, skatieties uz katru mazo saulīti – pienenīti.

Ilze Vazdika

 

Liels, liels paldies par reģistratūras operatīvo rīcību! Lai mūsu bērniem un mazbērniem paklausīgi vecāki un vecvecāki! Lai meitenēm veicas!

Anita Alkšere

Paldies ķirurģijas nodaļas Dr. Beķerim. Paldies par labo attieksmi pret manu māti. Viņš prot pārliecināt vecāku cilvēku, kurš nevēlas ārstēties, un dot pozitīvas emocijas nākotnei. Laba, saprotoša attieksme pret veciem cilvēkiem. Viss labi, paldies.

Rūta Dzerkale

 

Paldies visam rehabilitācijas nodaļas kolektīvam. It īpaši fizioterapeitei Helēnai Dreimanei. Paldies arī par pozitīvo attieksmi nodaļas reģistratūras personālam.

Māris Tiltiņš

Paldies traumatoloģei Dr. Vīksnei. Brīnišķīga attieksme un visnotaļ saprotami skaidrojumi par manu veselības stāvokli. Sen nebiju pabijusi pie tik pozitīva cilvēka un brīnišķīga speciālista. Paldies jums visiem, arī pārējām nodaļas meitenēm.

Ārija Vandere

 

Paldies endoskopijas dāmām! Veselību, dzīves prieku! Pēc apmeklējuma pie viņām, visas šausmas izzuda. Paldies, paldies, paldies!

Ilga

 

Paldies visiem neiroloģijas darbiniekiem. Vissirsnīgākais paldies par atsaucību, mīlestību, iejūtību pret slimniekiem. Nodaļas darbinieces ir zelta vērtas. Pie katra slimnieka pieiet ar gādību, sirds siltumu, nevis kā pie svešinieka, bet kā pie paša tuvākā, mīļākā cilvēka. Atalgojums viņām ir smieklīgs. Mazgāt, aprūpēt guļošos nav viegls darbs. Viss ir ļoti labi, garšīgs ēdiens kā mājās, tikai darbinieku atalgojumu meitenes ir pelnījušas vismaz 2000 EUR uz rokas, jo kaut kādu minimālo viņas nav pelnījušas.

Malda Liepiņa 

Paldies terapijas nodaļas kolektīvam. Saku lielu paldies no sirds ikvienam no jums. Paldies par jūsu lielo un ļoti svarīgo darbu, kuru veicat jebkurā diennakts stundā. Ar vienu paldies ir par maz. Jābūt katrā mirklī paldies no sirds. Mūsu dārgākais uz pasaules ir veselība, tāpēc katrs no jums ir zelta vērtē. Vēlu jums visiem izturību, veselību. Paldies par jūsu smaidiem, kuri tik ļoti palīdz, kad esi slims.

Maija Uzbeka

 

Paldies visam terapijas kolektīvam. Paldies par rūpēm, smaidu, pozitīvismu un laipnību! Novēlu būt tik pat pozitīviem un smaidīgiem!

Dana Lībiete

 

Vēlos pateikt paldies traumatoloģijas nodaļas personālam. Gribu izteikt pateicību par laipno un perfekto apkalpošanu, apkopšanu pēc operācijas. 

Imants Vainovskis

Paldies Dr. Inesei Gaiķei no rehabilitācijas nodaļas. Ļoti rūpīga attieksme pret pacientiem. Paldies par iejūtību un laipnu attieksmi. Esmu pateicīga par ātru un kvalitatīvu veselības problēmas novērtēšanu. Paldies visai rehabilitācijas nodaļas komandai.

Lāsma Vanaga

 

Paldies Dr. Adrianam Apšiniekam un visam Terapeitiskās nodaļas kolektīvam par manas māmiņas aprūpēšanu un viņas pēdējo dzīves dienu atvieglošanu. Milzīgs paldies par sirsnību un iejūtību, ko jutu no visiem slimnīcas darbiniekiem! Vislabākie vārdi Terapeitiskās nodaļas kolektīvam. Jūs darāt savu darbu godprātīgi un profesionāli. Lai veicas!

Inta Somere

 

Paldies Vidzemes slimnīcai, Traumatoloģijas un Uzņemšanas nodaļai. Paldies Traumatoloģijas nodaļas ārstu, māsiņu un sanitāru profesionāli augstajiem veselības aprūpes pakalpojumiem. Tā turpināt un, lai saules mūžs jūsu slimnīcai un jūsu darbiniekiem!

Daina Moļņika

Paldies Terapijas nodaļas kolektīvam. Labām, viedām, jaukām, stiprām, čaklām visām nodaļas meitenēm par rūpēm, mīļu gādību,  ko sniedzat pacientu veselības labā. Lai jums spēks, izturība, veiksme, laime, mīlestība, lai jums sargeņģeļi stāv klāt. Cienīsim un ar labiem vārdiem novērtēsim medicīnas darbinieku grūto darbu. 

Ir labu vārdu daudz, ko sacīt

Ar tiem var mierināt un sveikt.

Man gribētos tos vārdus atrast,

Kas par visu PALDIES teic!

Inta Anita Kazaka

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeitei Helēnai Dreimanei. Paldies par profesionalitāti, pozitīvo attieksmi, precizitāti un iejūtīgumu.

Māris Tiltiņš

 

Pateicos Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājam Muskova kungam un administrācijai par labu, kvalitatīvu slimnīcas pārbūvi. Pateicos Terapijas nodaļai par jauko māsu un māsu palīgu darbu. No visa kolektīva saņēmu labu, smaidīgu un izpalīdzīgu attieksmi. Lai katrā nodaļā būtu tik jauks, čakls kolektīvs. Īpaši pateicos māsiņai Inesei Zaķei par pacietību, iejūtību un smaidu, sagatavojot mani izmeklējumiem. Novēlu slimnīcas kolektīvam, lai izdodas tikpat sekmīgi turpināt visu iecerēto, pabeigt pilnu rekonstrukciju un labiekārtot apkārtni. Lūdzu, kopā ar pašvaldību atrast vietu papildus autostāvvietu izbūvei. Ar patreiz izbūvēto nepietiek, kur novietot automašīnas slimnīcas un poliklīnikas apmeklētājiem.

Dzintra Stračinska

 

Gribu izteikt pateicību Vidzemes slimnīcas bērnu nodaļas darbiniekiem. Paldies par rūpēm, par mazāko apčubināšanu. Esmu pārliecināta, ka katrs no viņiem ir savā vietā – pildot savu sirdsdarbu, sākot no uzņemšanas nodaļas līdz bērnu nodaļai. Esmu “paviesojusies” ar bērnu nodaļā jau 3 reizes gada laikā! Attieksme fantastiska! Katra medmāsa smaida, ar rūpēm un mīļumu izturas pret bērnu, iedrošina un liek mammai justies labi. Katrs ārsts vienmēr ienāk aprunāties, iedrošina un palīdz. Nekad neatsaka nevienam mazākajam lūgumam. Pat sanitāri un apkopēji – ar smaidu dara savu darbu un parunājas. Milzīgs paldies no mana mazākā! Lai veseli bērni un darbinieku iedvesma nepazūd!
Krista

 

Vēlos izteikt pateicību traumatoloģei Dr. Vīksnai Zvaigznītei par cilvēcisku attieksmi – iejūtību, uzklausīšanu, ieinteresētību, adekvātu darbu, apjomīgas informācijas sniegšanu par ārstēšanas iespējām un tiem sekojošiem iespējamiem rezultātiem, kā arī izglītošanu vingrojumu veikšanā.
Esmu bijusi divas reizes un abas reizes varu teikt profesionāla daktere, kurai aug rokas “no pareizā gala” un kura ir saglabājusi cilvēciskumu. Lai Dr. Vīksnai veselība un izturība!
Mārīte un Iluta Agules

Vēlos savā un visas mūsu ģimenes vārdā izteikt pateicību Vidzemes slimnīcas ķirurģijas nodaļas māsiņai Anetei Buliņai un māsu palīgam Ilvai Leimanei par iejūtīgo, smalkjūtīgo, atbalstošo un ārkārtīgi cilvēcīgo attieksmi manas mammas Hertas Plitnieces pēdējās dzīves stundās šī gada 27. jūnija pēcpusdienā/vakarā un 28. jūnija naktī. Mums visiem tas ļoti daudz nozīmē, it īpaši manam tētim, kurš ar mammu bija kopā 58 dzīves gadus. Tās bija stundas, kuras paliks atmiņā kā vienas no grūtākajām un arī kā gaišākajām, jo iespēja mums būt blakus mīļajam cilvēkam viņai aizejot mūžībā, ir lielākā dāvana un mierinājums mūsu skumjās un sāpīgajā zaudējumā.
Vēlos savā un visas mūsu ģimenes vārdā izteikt pateicību arī ķirurģijas nodaļas administratorei Aijai Ziemanei par iejūtīgo un sirsnīgo attieksmi mūsu grūtajā brīdī.

Iveta Plitniece

 

Izsaku lielu paldies Terapijas nodaļas visiem medicīnas darbiniekiem, un īpaši dakterei Antai Bērziņai, par laipno attieksmi, profesionalitāti.

Tatjana Punte

 

Mēs mācāmies iet, pakrist un celties, paldies, ka padodat roku! No visas sirds pateicos visam Ķirurģijas nodaļas radošajam personālam par sirsnību, iejūtību un profesionalitāti. Dr. Ventim Beķerim par ieguldīto darbu un medmāsas palīgam Sandrai Dukurei par rūpīgu pacientu aprūpi, lielisko humora izjūtu un pozitīvo noskaņojumu. Visiem novēlu veselību, izturību un veiksmi.

Ludmila Ebuliņa

 

Saku paldies dr. Ventim Beķerim un jums visiem. Visi darbinieki mīļi un labi apkalpoja, kamēr es šeit gulēju. Paldies arī saimniecēm par ēdienu, bija garšīgi. Visā māsiņām, kas bija manā lēkmes brīdī, – arī liels paldies. Ļoti gribētu, lai Valsts prezidents un visa Saeima Vidzemes slimnīcai piešķirtu dāvanā elpošanas skābekļa aparatūru, jo tādas šeit nebija. Lūdzu Latvijas veselības pārstāvjus palīdzēt. Paldies.

Māra Jeršova

 

Paldies rehabilitācijas centram un darbiniekiem: fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, māsu palīgiem, māsiņām, dakterītēm. Pacietība mūs ārstējot, padies par humoru un atraktivitāti, par laipnību un spēju būt pacietīgiem pret mūsu untumiem. Paldies, paldies, paldies! Veiksmi darbā un uz tikšanos!

Valentīna Romanova

 

Paldies rehabilitācijas nodaļai par iejūtību, neatlaidību, čaklumu un sirsnību. Dakterei Gaiķei paldies par viņas profesionalitāti un iejūtību. Novēlu viņai panākumus un veselību! Sirsnīgs  paldies visam māsu kolektīvam par rūpēm, viņas vienmēr atrada laiku, lai pienāktu un mīļi parunātos. Paldies māsu palīgiem par iecietību un rūpēm, par humoru un jokiem! Paldies psihologam par mīļu sapratni un teicamu darbiņu, ko viņa ir paveikusi!

Mārīte Beverte

 

Paldies dakterei Jēkabsonei par iejūtību un operativitāti diagnozes noteikšanā un ārstēšanā. Paldies par saprotošu attieksmi pret pacientiem un nodaļas darbiniekiem par darbu.

Andrejs Eiduks

 

Visai Terapijas 2. nodaļai – paldies par ārstēšanos šai slimnīcā. “Ir divas lietas pasaulē skaistuma pārpilnas – daba un cilvēka sirds,” šie rakstnieces Ventas Vīgantes vārdi no jauna atbalsojās manā dvēselē šeit, slimnīcā, vērojot medicīnas māsiņu nenovērtējamo darbu, ārstu rūpību, profesionālo attieksmi: atklāt, novērtēt, izpētīt, palīdzēt, cik vien iespējams. Vērojot māsiņas ikdienas solī – rikšiem vien, rikšiem vien, lai visus aptecētu. Tā, lūk, vienam slimniekam jāklāj tīra gulta, citam jāatnes ūdens dzeršanai, visiem zāles, jāmēra spiedieni un daudz citu pienākumu veicami. Inesei, Initai, Ingai, Agnesei, Anniņai un visam, it visām – paldies – no sirds, arī Viktorijai.

Ināra Gaigale (93 gadi, pensionēta skolotāja)

 

Paldies saku ārstējošai ārstei Inesei Pastorei, konsultējošai ārstu grupai, visam vienības personālam, Neiroloģiskās nodaļas māsiņām, sanitārēm, logopēdēm, fizioterapeitēm, nodaļas administratorei. Paldies par izcilu profesionalitāti, taktisku un cilvēcisku iejūtību, emocionāli-psiholoģisko atbalstu, prasmi nodrošināt viss nodaļas sterilitāti un kārtību, neskatoties uz pacientu īpašajām vajadzībām. Paldies par garšīgo un veselīgo ēdienu.

Sarmīte Fogele

 

Saku paldies Inesei Blimhenai-Pastarei, Ilzei Ikertei, Silvai Brenčai par iejūtīgo, sirsnīgo attieksmi. Neiroloģijas nodaļas kolektīvs strādā kā labi noregulēts mehānisms visos līmeņos (sanitāri, māsiņas un dakteri). Paldies barošanas bloka meitenēm, paldies par garšīgajām maltītēm.

Uldis Rolmanis

 

Paldies ārstējošai ārstei Ikertei un Neiroloģijas nodaļai par ļoti sirsnīgu, iejūtīgu attieksmi pret slimnieku rūpīgu ārstēšanu. Paldies apkalpojošam personālam par laipnu, izpalīdzīgu attieksmi un tīrību, rūpību istabas uzkopšanā, slimnieka apkopšanā.

Inta Krauja

 

Paldies visu maiņu aprūpes un medicīnas personālam Ķirurģijas nodaļā. Paldies par brīnišķīgo aprūpi pēc operācijas. Nekad neesmu satikusi tik atsaucīgu personālu. Profesionālas un pārdomātas darbības, viegla roka iedurot. Liels paldies!

Andra Vālodze

 

Paldies Sandijai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par labām rūpēm pret mani un pacientiem, paldies par savu darbu un labo sirdi, iejūtību pret pacientiem. Es vēlos, lai būtu stabilāka un vairāk naudas pielikums, sirds darbu darot.

Zita Kļaviņa-Martisova

 

Paldies Montai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par pretimnākošu attieksmi un izpalīdzību. Paldies par profesionālu savu darbu, vēlmju uzklausīšanu un aprūpes kvalitatīvu veikšanu, kur no citām medicīnas māsām nevar sagaidīt. Izpilda savu darbu pienākumus un arī māsu palīgu pienākumus.

Zita Kļaviņa-Martinova

 

Paldies Inesei Pasterei no Neiroloģijas nodaļas. Saku paldies par labu attieksmi, par pozitīvu motivāciju, īpašu pateicību gribu pateikt Līgai un Santai, un visām sanitārītēm.

Ilvita Laumane

 

Paldies visiem darbiniekiem Insulta vienībā un Neiroloģijas nodaļā. Paldies par sapratni un labestīgu attieksmi, lai visiem pietiek spēka vēl daudziem gadiem izturēt slimnieku kaprīzes un vajadzības. Visā var just komandas labu darbu. Paldies!

Maire Alksnis

 

Paldies ārstei Kezikai, fizioterapijas meitenēm un Rehabilitācijas nodaļai. Paldies par sapratni, iejūtību, īpaši labvēlīgo nostāju un rīcību slimnieku problēmu risināšanā. Vislielākais paldies par uzmanību, niansēto palīdzību un iejūtību procedūru veikšanā, kā arī laipnību pret slimniekiem. Paldies fizioterapeitei Helēnai un kolēģēm.

Ženija Brolīte

 

Paldies visiem Terapijas 1. nodaļas darbiniekiem. Saku paldies par visu, visu, par rūpēm, uzmanību, attieksmi, par uzmundrinājumu, par sapratni, par humoru, par aprūpi, par barošanu. Manai mīļai dakterītei Sarmītei paldies par ārstēšanu, par rūpīgu visa izskaidrošanu, par dakterītes lielisko komandu, jo neviens ābols no ābeles pat milimetru nav aizripojis.

Met, Dieviņ, zelta krustu

Pār šo visu lielo rūpi,

Lai pietiktu enerģija

Un, lai darbā neizdegtu!

Inta Tekenberga

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļai. Liels paldies visam kolektīvam. Kolektīvs ir ļoti draudzīgs, atsaucīgs, saprotošs. Kolektīvs vienmēr ir labā noskaņojumā, kas ir ļoti svarīgi, esot slimnīcā. Ar tādu noskaņojumu un attieksmi pret slimniekiem pacienti ātri atveseļojas. 

Kirillova

 

Saku paldies Terapijas 1. nodaļai par laipno apkalpošanu. Ja klienti būs labi, ari mediķi būs tādi pret mums. Dots devējam atdodas. Vēlreiz paldies!

Ilmārs Stivriņš

 

Paldies māsu palīgam Dundurei no Ķirurģijas nodaļas, paldies par visu! Ļoti sirsnīgs cilvēks.

Juris Āboliņš

 

Paldies Ķirurģijas nodaļas medicīnas māsām. Saku paldies par ļoti laipno un gādīgo attieksmi. Ne uz brīdi nepameta sajūta, ka par mani šeit rūpējas un viss būs kārtībā. Ja bija jautājumi, vienmēr saņēmu izsmeļošu atbildi.

Sandis Vladimirovs

 

Paldies visai Rehabilitācijas nodaļai. Paldies par ieinteresētību, profesionalitāti dr. Kezikai, visam Rehabilitācijas nodaļas personālam, masierēm Inai un Guntai. Īpašs paldies un sveicieni no Anetes fizioterapeitei Helēnai, no Evitas psiholoģei Kaivai.

Anete Salmane un Evita Kindzule

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļas meitenēm – Ievai, Alīnai un Kristīnei. Paldies par ļoti labo un atsaucīgo aprūpēšanu šajā nodaļā, es pilnībā atguvu savu veselību. Liels nopelns arī ir Ludmilai ar visiem viņas pārziņā esošiem aparātiem. Liels paldies visai Rehabilitācijas komandai. Liels paldies ārstu komandai par rūpīgo ārstēšanu.

Rasma Pušpure

 

Paldies visam Rehabilitācijas un traumu nodaļas kolektīvam. Paldies par laipnību un profesionalitāti, par maniem pēcatveseļošanās pasākumiem, par kuriem es pati šaubījos. Fizioterapeites ar savu enerģiju un smaidiņiem, un pacietību jau vien bija spējīgas mani iedrošināt un likt man noticēt savām spējām. Mīļās māsiņas un māsu palīgi vienmēr laipni. Un tā sirsnīgā attieksme vien jau daudz ko dod pacientu atveseļošanā. Paldies, meitenes!

Dzintra Magone

 

Paldies ķirurgam Ventim Beķerim. Biju ļoti uztraukusies, bet ieguvu sirdsmieru un, ja drīkstētu, samīļotu un apkamptu dakteri.

Ilga Kalniete

 

Paldies visam Traumatoloģijas nodaļas personālam. Paldies operāciju dakterim Zvīgulim, māsiņām un māsu palīgiem par manu aprūpi pēcoperācijas laikā. Lai visiem pietiek spēka un izturības pacientu aprūpē. Liels paldies!

Inese Burka

 

Paldies Rehabilitācijas nodaļas dr. Gaiķei un visam kolektīvam. Paldies par ieguldīto darbu manas veselības uzlabošanā. Novēlu Jums visiem izturību arī pašiem, lai turas veselība, lai visi pacienti pēc rehabilitācijas ar tādu pašu prieku atgriežas savā ierindā, atgūst savu “es”, lai tālāk varam darīt visus ikdienišķos pienākumus. Sirsnīgs un mīļš paldies jums visiem!

Aija Ceijere

 

 

 

Paldies Inesei Plinhenai no Neiroloģijas nodaļas par pirmklasīgo ārstēšanu.

Andris Ķikulis

 

Paldies dr. Dzintaram Krastam un dr. Jānim Rudzītim no Ķirurģijas nodaļas. Paldies par ļoti sirsnīgu, atsaucīgu personālu, jaukām, saprotošām, atsaucīgām māsiņām un māsu palīgiem. Paldies par kvalitatīvu ārstēšanu un aprūpi! Paldies arī par labu ēdināšanu, kā arī par tīrām, labām telpām. Novēlu jums visiem tikpat vieglas, čaklas rokas. Lai jūsu kolektīvā valda tā pati sirsnība, draudzība, saticība! Lai jums arī ikvienam laba veselība un ir daudz labu cilvēku, kas sniedz izpalīdzīgu roku un sirds siltumu, ko jūs dodat pacientiem. Ar vislielāko pateicību no sirds!

Vismelnākais brīdis kļūst balts,

Vistumšākā stunda staros,

Ja labestībā Tavs gars,

Uz sauli kā ābele zaros.

Vija Skraustiņa

 

Paldies Inesei Blimhenai no Neiroloģijas nodaļas. Paldies par attieksmi pret cilvēkiem gados. Kad būšu mājās, atcerēšos dakterītes pozitīvo, sirsnīgo skatienu uz savu pacientu.

Zaiga Kažoka

 

Viss notiek labā līmenī, teicami. Ļoti labi savu darbu veic reģistratori.

Ārijs Paegle

 

Paldies Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas un Neiroloģijas nodaļām. Paldies par man sniegtajiem pakalpojumiem veselības stabilizēšanā, kā arī par personāla attieksmi visos jautājumos.

Andrejs Upkalns

 

Paldies Hronisko pacientu nodaļai un visam apkalpojošam medicīnas darbinieku personālam par fantastisko aprūpi. Paldies par attieksmi, iejūtību pret slimnieku, milzīgo darbu, ko veicat. Vēlot izturību, lai nepagurstat šajā grūtajā darbā.

Vizma Bitmeta

 

Paldies par laipnību visām meitenēm, kuras mani ārstēja.

Edgars Dakla

 

Paldies Neiroloģijas nodaļai un dr. Inesei Blimhenai-Pastarei par sirsnību, sapratni un iejūtību, ar kādu tiku aprūpēta. Vissirsnīgāko paldies saku savai dakterei Pastarei. Jūs devāt man cerību un dzīves sparu. Jūs manu bezcerību staigāt pratāt vērt ar cerību. Paldies. Jūs atgriezāt man prieku dzīvot un cīnīties.

Līga Vija Kartenbeka

 

Paldies Ķirurģijas nodaļai, dr. Artūram Aleksim, māsiņai Larisai Mercai. Ļoti labi, teicami pildīts darbs. Paldies par laipnību, atsaucību, iecietību. Māsiņai Larisai par īpašu mīlestību pret saviem pacientiem un brīnišķīgo darba organizāciju ļoti sarežģītā situācijā. Paldies Jānim Masļeņikovam, un lai nekad nebeidzas viņa labie darbi. Vēlu veiksmi mācībās!

Ināra Stūne

 

Ļoti liels paldies Uzņemšanas un Traumatoloģijas nodaļai. Paldies par profesionalitāti, iejūtību un sapratni.

Antra Grantiņa

 

Paldies visai Terapijas 1. nodaļai. Paldies par attieksmi, profesionalitāti un atbalstu.

Inguna Sprudzāne

 

 

Scroll to Top
Skip to content